Distributor s přidanou hodnotou, společnost VPGC získala od A10 Networks ocenění EMEA 2018 Marketing Distributor of the Year za své inovativní nápady v oblasti marketingu.

 A10 Networks, výrobce síťových řešení pro zajištění dostupnosti, rychlosti a zabezpečení aplikací v datových centrech, udělil společnosti VPGC ocenění „EMEA 2018 Marketing Distributor of the Year“ za největší přínos v marketingových aktivitách v roce 2018 v regionu Evropy, Blízkého východu a Afriky.

Vjačeslav Petraševskij, CEO VPGC převzal od managementu A10 Networks ocenění za marketingové aktivity v rámci A10 EMEA Partner Summitu 2019 na italské Sardinii

Společnost VPGC jako distributor s přidanou hodnotou působící v oblastech síťové infrastruktury a kybernetické bezpečnosti získala přímé zastoupení A10 Networks na českém a slovenském trhu v roce 2016. Od té doby rozvíjí aktivity podporující viditelnost značky na lokálních trzích.

V roce 2018 VPGC představilo kontejnerové technologie A10 Networks pro cloudovou platformu Microsoft Azure v rámci konference Azure Days 2018. Cílem bylo ukázat možnosti využití v rámci DevOps a CI/CD při vývoji, testování a provozu moderních aplikací.

Během roku VPGC realizovalo ve spolupráci s EDU Trainings produktové workshopy s živými ukázkami pro partnery a koncové zákazníky. Zejména však přitáhlo pozornost většiny návštěvníků zářijové konference e:government 20:10 pro státní správu. Kompletně brandovaným blackjackovým stolem a karetní hrou skořápky o „A10 dolary“ zde odlehčilo a doplnilo prezentaci technologií doprovodným programem v podobě „bezpečného hazardu“, ve kterém s kombinací A10 (z anglického „Ace“ – eso a 10) vyhrával každý.

Kromě organizace konferencí a workshopů VPGC spustilo blog, na kterém ve spojení s A10 Networks a dalšími výrobci ve svém portfoliu pravidelně publikuje odborné články. Pro výrobce dále zajišťuje lokalizovanou komunikaci přes sociální sítě Twitter a Linkedin.