Naše řešení

Rychlejší, vyvážená a bezpečná datacentra, cloudy, sítě a aplikace

Pomáháme podnikům s ochranou sítě a mobilních zařízení a se zajištěním dostupností webových služeb a aplikací.

Vysoká dostupnost webových a cloudových aplikací

Řešení A10 Networks umožňují podnikům analyzovat aplikace, služby a mikroslužby běžící na hybridních load-balancingových prostředích (hardware, VM instance, kontejner) pomocí aplikačního managementu (APM).

Application delivery controller (ADC) a webový aplikační firewall (WAF) A10 Networks pomáhají postavit a dále škálovat síťovou infrastrukturu pro zajištění chodu podnikových aplikací s nízkou latencí. A to při zachování rychlosti, zabezpečení a odolnosti vůči aplikačním i DDoS útokům.

A10 Thunder ADC s funkcemi WAF je určený pro nasazení v datových centrech jako fyzický box nebo jako virtuální instance. All-in-one licencování (zahrnující load-balancing, global server load balancing, Application Access Management – AAM, WAF nebo základní AntiDDoS) zjednodušuje provoz řešení v dlouhodobém horizontu.

Virtuální instance A10 Thunder vADC pro IaaS/PaaS s integrovanými funkcemi WAF jsou dostupné také ve veřejných cloudech (Microsoft Azure, Amazon Web Services, Google Cloud Platform), a mohou tak být nasazeny v hybridních prostředích se zajištěním stejných funkcí a konfigurací on-premise a v cloudu.

ADC podporující Kubernetes

Mikroslužby zjednodušují v podnicích dodávku aplikací i s ohledem na potřeby DevOps a požadavky hybridních či multi-cloudových prostředí.

Kontejnerizovaná verze A10 Thunder cADC pro nativně cloudová prostředí podporuje procesy DevOps (CI/CD) v interním vývoji softwaru. Je plně integrována s Kubernetes pomocí Ingress Controlleru, a pro moderní cludové aplikace tak funguje jako transparentní síťový prvek. Centrální správu a aplikační monitoring zajišťuje nástroj Harmony Controller.

A10 Thunder Threat Protection System (TPS) je vysoce výkonné Anti-DDoS řešení pro detekci a mitigaci DDoS útoků, které cílí na online společnosti a jejich webové aplikace, ať už se jedná o e-shop, internetové bankovnictví nebo zpravodajský portál.

Konvergované zařízení A10 Thunder Converged Firewall (CFW) nabízí vysoce výkonný stavový firewall vč. všech funkcí SSL inspekce a ADC/WAF. Pomocí aplikačních oddílů může být rozdělen na velké množství nezávislých bloků použitých pro různé účely a spravovaných nezávislými týmy.

Kontrola SSL provozu a offload dešifrování

A10 Thunder SSL Insight (SSLi) provádí hardwarově akcelerované dešifrování a opětovné zašifrování provozu interních uživatelů směrem do internetu. Do tzv. dešifrované zóny je možno nasadit NGFW, anti-virus, anti-malware a DLP, kterým Thunder SSLi ulehčí zátěž spojenou s šifrovaným provozem při zajišťování bezpečnosti interní sítě. Případně může jen sledovat provoz pomocí jeho zrcadlení.

Nástroj A10 Harmony Controller (HC) zajišťuje centrální správu řešení ADC, SSLi, CFW a CGN, a nabízí detailní aplikační a provozní analytiku, čímž zjednodušuje provoz nebo řešení problémů v infrastruktuře.  

A10 Networks pomáhá dodržovat shodu s předpisy HIPAA ve zdravotnictví nebo PCI a drží vládní certifikace např. pro Common Criteria EAL2+, NIAP, FIPS 140-2 Certifications 1659 & 1963, JITC-Approved Products List, ICSA Labs-Certified a DISA Authority to Operate (ATO).