Distinct.Smart.Innovative

Společnost VPGC byla založena v roce 2014 s cílem poskytovat obchodní poradenství a rozvíjet projekty globálních IT výrobců na lokálních trzích. Navázání klíčového partnerství se společností Microsoft v roce 2015 vedlo k dalšímu upevňování postavení firmy v oblasti obchodních a poradenských služeb.

To byl také jeden z hlavních faktorů, které společnosti pomohly v roce 2016 získat přímé zastoupení A10 Networks, a rozšířit tak podnikání o distribuci s přidanou hodnotou, kde se nadále odlišuje svým konzultativním přístupem.

Od roku 2017 se společnost zaměřuje na spolupráci s nejvýznamnějšími systémovými integrátory a postupně rozšiřuje portfolio o další výrobce z oblasti cloudu a bezpečnosti.

Poskytujeme prémiovou obchodní a technickou péči a společně s partnery přispíváme k rozvoji a růstu naších zákazniků.

Vjačeslav Petraševskij, CEO VPGC

Vize a poslání

Společně s partnery chceme na lokální trhy přinášet inovativní technologie, a přispívat tak k rozvoji a růstu organizací.

Vždy svým partnerům a zákazníkům poskytujeme prémiovou péči. Při jednání zastáváme konzultativní přístup a pružně reagujeme na změny situace a vývoj celého prostředí. Soustředíme se na klíčové segmenty telekomunikace a enterprise.

Úzce spolupracujeme s globální výrobci a systémovými integrátory při návrhu nových IT řešení pro potřeby organizací. Vytváříme nové obchodní příležitosti, budujeme silný prodejní kanál a zajišťujeme předprodejní i poprodejní aktivity.