Naše řešení

Carrier Grade NAT, zabezpečení a doručování aplikací

Poskytovatelé telekomunikačních služeb potřebují kvůli růstu počtu připojených zařízení, aplikací a vyčerpání veřejných IPv4 adres proaktivně škálovat své sítě, chránit uživatele i infrastrukturu a poskytovat vysoce dostupné služby.

Tyto výzvy adresuje široká škála řešení A10 Networks, které jsou integrovatelné s běžně rozšířenými prostředími cloudu, SDN, NFV a NFV/MANO, a to se 100procentní podporou RESTful API.

Load-balancing a webový aplikační firewall

Fyzická, virtualizovaná i cloudová řešení ADC (Application Delivery Controller) s integrovaným webovým aplikačním firewallem (WAF) a chranou před DDoS útoky (antiDDoS) obslouží interní potřeby load-balancingu i zajištění dostupnosti aplikací a služeb.

Na řešení A10 dodávaná jako hardware, software (virtualizovaný i bare metal) nebo v cloudu se spoléhají přední poskytovatelé služeb po celém světě.

Služby A10 pro zabezpečení aplikací jim pomáhají zvyšovat spokojenost zákazníků, monetizovat sítě a navyšovat tržby.

Řešení A10 pro telco a ISP

Ochrana před DDoS

AntiDDoS řešení (Threat Protection System – TPS) zajišťuje jak detekci, tak mitigaci až terabitových útoků. Dostupné je na dedikovaném zařízení nebo v cloudu. Nabízí také rozsáhlé možnosti nasazení ve vlastních datových centrech zákazníků, u telekomunikačních operátorů nebo v kombinaci, čímž otevírají další možnost poskytování služeb.

A10 Thunder 14045 TPS

Překlad a správa IPV4 a IPV6

Carrier Grade NAT (CGN) řešení pomáhá ISP a telekomunikačním operátorům rozšířit konektivitu IPv4 sítě při současném přechodu na standardy IPv6. NAT44, NAT64/DNS64, 464XLAT, DS-Lite a další mohou v případě potřeby fungovat u A10 souběžně.

Kromě nejlepšího poměru cena/výkon na trhu a pokročilých IPv4/IPv6 scénářů A10 podporuje také nejnovější koncepty SDN/NFV, tedy i sítě 5G.

Související

Inspekce SSL je v době GDPR nezbytná Proč je natolik důležité kontrolovat SSL provoz v době, kdy je šifrování dat jedním z nejbezpečnějších způsobů, jak informace ochránit, a jaký smysl mají zařízení pro dešifrování komuni...
Produktový seminář VPGC naživo ukázal možnosti řešení A10 a Bitglass Jak se konfiguruje a reálně funguje nástroj pro správu a monitoring řešení A10 Networks, nebo next-gen CASB Bitglass? To si na živých demech a praktických scénářích ověřili partneři a z...
S A10 a Bitglass na Cyber Security 2018 Značky A10 Networks a Bitglass zastupované společností VPGC se staly partnery tradiční odborné konference Cyber Security pořádané vydavatelstvím IDG.