Vyšlo 15. 6. 2018 na ChannelWord.cz: Distributor s přidanou hodnotou VPGC oznámil po květnovém rozšíření nabídky o Bitglass další přírůstek do své portfolia. Tentokrát jde o značku Stormshield, která vyvíjí řešení pro zabezpečení podnikové infrastruktury, koncových zařízení a dat.

Nabídka hardwarových boxů Stosrmshield zahrnuje UTM s propustností od megabitů do stovek gigabitů disponujících zabudovanou IPS ochranou, antivirem, antimalwarem nebo vulnerability managerem pro komplexní zajištění podnikových centrál i jednotlivých poboček.

… pokračování zprávy na webu ChannelWorld.cz.

Související

VPGC navazuje spolupráci s J&T Leasing J&T Leasing člen skupiny J&T Finance Group zajistí financování rozvojových aktivit a rozšíří možnosti financování ICT projektů, které VPGC jako value added distributor realizuje spolu s...
Rozhovor: Budovat úspěšnou značku vyžaduje plán, vytrvalost a silný tým Vjačeslav Petraševskij, CEO společnosti VPGC, poskytl rozhovor, který vyšel v březnovém vydání časopisu ChannelWorld a později také na webu ChannelWorld.cz.
VPGC rozšiřuje své portfolio o bezpečnostní řešení Bitglass Distributor s přidanou hodnotou VPGC oznámil, že se jeho portfolio od května 2018 rozrostlo o bezpečnostní řešení Bitglass postavené na principu CASB (cloud access security broker) pro ...