Jste připravení? Zabezpečení průmyslových podniků proniká do provozu. Konference IT/OT bezpečnost přináší to nejdůležitější pro výrobní organizace z pohledu provozu a IT.

Kdy? 28. 5. 2019, 8.30 – 14.30 hod
Kde? Vyskočilova 1561/4a, Praha 4
Vstupné: zdarma pro registrované
Program a registrace: www.itot.cz

Pro koho je konference určená: Informace v praktické formě pro manažerské rozhodování využijí provozní manažeři a  ředitelé, CIO, CISO, správci IT a bezpečnosti.


V průmyslových podnicích byl provoz a jeho řídicí systémy tradičně oddělen od IT infrastruktury. Tlak na snižování nákladů v IT i provozu a digitalizace výroby však způsobují postupné propojování průmyslových systémů a informačních technologií.

Jak nově vznikající prostředí zabezpečit i s ohledem na požadavky zákona a vyhlášky o kybernetické bezpečnosti? Jak zajistit správu i dostupnost dat, která tečou napříč podnikem v průběhu výrobního cyklu? Jak z těchto dat vytěžit užitečné informace pro lepší predikci výroby, řízení podniku a optimalizaci celého logistického řetězce?

Proč přijít?

  • Pohled analytiků na regionální trendy a vývoj kyberbezpečnosti a konvergence IT a OT v průmyslu.
  • Tipy, jak zabezpečit provoz a sítě, kterým tradičně dříve nehrozily útoky zvenčí.
  • Reálná ukázka a nástroje pro sběr, vyhodnocování a zabezpečení dat – Uvidíte, jak lze z dat z provozu/výroby jednoduše získávat informace pro lepší řízení či předcházení nečekaným problémům.
  • Setkáte se s lidmi z odvětví – Můžete se inspirovat řešeními lidí z odvětví, kteří řeší podobné problémy jako vy. Na místě odpoví na dotazy zástupci výrobců unikátních IT řešení pro průmyslové/výrobní/utility provozy.