Co je produktová řada A10 Thunder CGN

A10 Thunder CGN (Carrier Grade NAT) poskytuje vysoce výkonný a transparentní překlad síťových adres a protokolů s mimořádnou škálovatelností do jednotek Tb/s. Reaguje také na odlišný způsob adresování v sítích a na různé architektury pro přechod na IPv6 napříč organizacemi.

Je postavený na operačním systému Advanced Core Operating System (ACOS) a nabízí se ve fyzické (Thunder) a virtuální (vThunder) formě, kterou lze provozovat na bare-metal HW a virtualizačních platformách KVM, VMware ESXi nebo Microsoft Hyper-V.

Integrovaná DDoS ochrana pro NAT pooly spolu s aplikačními branami (ALG) pomáhají zajistit dostupnost a transparentnost provozu aplikací při současném překladu adres.

Ukázka základní konfigurace

Jak nakonfigurovat základní fixní NAT v ACOS

A10 Thunder CGN může sloužit také jako spolehlivý centrální bod pro sběr provozních záznamů potřebných pro Data Retention.

Parametry FlexPool trial licence

FlexPool trial licence A10 vThunder CGN je omezena na 30 dní a propustnost 1 Gb/s (v závislosti na výkonu podkladového hardwaru nebo typu hypervizoru).

Licence pro vThunder jsou k dispozici s propustností 1, 4, 8, 10, 20, 40 a 100 Gb/s. Dále je v případě virtuálních instancí k dispozici inovativní licencování FlexPool, kdy se licencuje celková kapacita, kterou lze dále dělit mezi jednotlivé virtuální instance podle aktuální potřeby provozu.

Kapacitní licence FlexPool a způsob jejího dělení

Instalovat lze A10 vThunder na většinu bare-metal hardwaru nebo podporovaný hypervizor (KVM, VMware ESXi nebo Microsoft Hyper-V).

Min. HW požadavky pro dosažení propustnosti 1 Gb/s:

  • Intel x86-based CPU s min. 2 jádry
  • 4 GB RAM
  • 16 GB SSD
  • 2 Ethernet rozhraní (3 a více jsou doporučená)
  • Intel Network Adaptéry a ovladače ve. igb, ixgbe, i40e (více informací v produktovém listu).

VPGC si vás dovolí kontaktovat před koncem licence a upozornit na její blížící se vypršení.

Formulář žádosti o trial licenci