Wsparcie przedsprzedaży i sprzedaży dla partnerów

Wspieramy naszych partnerów poprzez generowanie nowych potencjalnych klientów i możliwości biznesowych, świadcząc usługi doradcze dla ich klientów oraz uczestnicząc w projektowaniu kompleksowych rozwiązań IT. Posiadamy własne laboratorium demonstracyjne, gdzie chętnie wypożyczamy do testów sprzęt i oprogramowanie od naszych producentów. Dzięki temu możemy zaoferować demonstracje na żywo i zapewnić realizację PoC (Proof of Concept).

Zapewniamy producentom i partnerom komunikację marketingową i PR, organizujemy konferencje i wspólne imprezy, a także zapewniamy naszym partnerom regularne oferty specjalne i programy premiowe.

Wsparcie posprzedażowe i szkolenia

Wspieramy naszych partnerów we wdrażaniu złożonych rozwiązań IT. We współpracy z producentami pomagamy w zapewnieniu SLA i zapewniamy wsparcie techniczne dla klientów końcowych.

Nasze autoryzowane centrum szkoleniowe EDU Trainings zapewnia naszym partnerom i ich klientom autoryzowane szkolenia i edukację, w tym certyfikaty biznesowe i techniczne dla marek z naszego portfolio.