Živé ukázky technologií a realizace PoC

Pro nejčastější scénáře využití technologických řešení námi zastupovaných výrobců připravujeme dema – ukázky jak ve virtuálním, tak v reálném prostředí.

Přesvědčte se, jaké funkcionality jednotlivá řešení poskytují a jak je lze snadno spravovat. Díky vlastnímu demo labu vám do nových projektů rádi pomůžeme s realizací Proof of Conceptu konkrétního řešení.

Aktuálně připravené ukázky

NázevVýrobceFormaDélkaPopis
A10 Networks – Load-balancer/WAF/HCA10 NetworksOnline Webinář1hBěhem živé ukázky se seznámíte s prostředím administrace produktů řady Thunder ADC, ukážeme si kompletnínastavení load-balancingu a zabezpečení pomocí web application firewallu. Na závěr připojíme nově vytvořenéprostředí do Harmony Controlleru bežícím v cloudu, kde se budou okamžitě sbírat a zobrazovat informace týkající se Application Performance Monitoringu.
A10 Networks – CGNATA10 NetworksOnline Webinář1hNastavení Carrier Grade NAT je u produktů Thunder CGN velice jednoduché. Během prezentace můžeme jednoduše vytvořit testovací prostředí pro v současné době nejrozšířenější NAT44.