Distinct.Smart.Innovative

Firma VPGC została założona w 2014 roku by zapewnić rozwój działalności globalnych dostawców IT na rynkach lokalnych. Nawiązanie kluczowej współpracy z firmą Microsoft w 2015 roku ugruntowało naszą pozycję w obszarze usług biznesowych.

Nasza silna pozycja była jednym z kluczowych czynników, który pomógł VPGC podpisać ekskluzywną umowę z A10 Networks na rynkach Czech i Słowacji w 2016, rozszerzając tym samym naszą podstawową działalność w kierunku dystrybucji z wartością dodaną, wyróżniając się jednocześnie podejściem do sprzedaży konsultacyjnej.

Od 2017 roku firma koncentruje się na współpracy z największymi integratorami systemów, stale poszerzając swoje portfolio w dziedzinie chmury i bezpieczeństwa.

Nie trzymamy się przestarzałych rozwiązań, korzystamy z najnowszych technologii chmury i działamy efektywnie. Doświadczenie zawodowe pracowników, ich dyscyplina oraz pokora sprawiają, że jesteśmy najbardziej postępowym VAD na rynku Czech i Słowacji.

Vjačeslav Petraševskij, Prezes VPGC

Misja i wizja

Chcemy sprowadzić innowacyjne technologie na rynki lokalne oraz, we współpracy z naszymi partnerami, pomóc naszym klientom w rozwoju ich biznesu.

Zawsze zapewniamy pierwszorzędną opiekę, a nasze podejście oparte jest na sprzedaży konsultacyjnej i elastycznym reagowaniu na zmiany rynkowe. Nasze kluczowe obszary działalności to branże  telekomunikacyjnafinansowaadministracja publiczna oraz przemysł.

Pracujemy ramie w ramie z globalnymi producentami IT i zapewniamy kompleksowy rozwój rynku, w tym wprowadzanie nowych rozwiązań IT. Nasze usługi obejmują generowanie leadów, pozyskiwanie nowych możliwości biznesowych, budowanie silnego kanału sprzedaży, działanie przedsprzedażowe i posprzedażowe oraz realizację strategii komunikacyjnych.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź sekcję O VPGC dla konkretnego rynku (CZ/SK/EN).

VPGC w mediach (CZ)

2018

2017