Carrier Grade NAT, bezpieczeństwo aplikacji i dostępność

Dostawcy usług telekomunikacyjnych i internetowych muszą proaktywnie skalować swoje sieci, chronić swoich użytkowników i infrastrukturę oraz świadczyć usługi o wysokiej dostępności, ze względu na rosnącą liczbę podłączonych urządzeń i aplikacji oraz wyczerpanie się publicznych adresów IPv4.

Odpowiedzią na te wyzwania może być szeroka gama rozwiązań A10 Networks zintegrowanymi z powszechnie używanymi środowiskami chmurowymi, SDN, NFV i NFV / MANO, ze stuprocentową obsługą RESTful API.

Równoważenie obciążenia i zapora sieciowa

Fizyczne, zwirtualizowane i chmurowe rozwiązania ADC (Application Delivery Controller) ze zintegrowaną zaporą aplikacji internetowej (WAF) i ochroną DDoS (AntiDDoS) służą do wewnętrznego równoważenia obciążenia, zapewniając jednocześnie dostępność aplikacji i usług.

Wiodący dostawcy usług na całym świecie polegają na rozwiązaniach A10 dostarczanych w postaci sprzętu, oprogramowania (zwirtualizowanego lub na bare metal) lub usług w chmurze. Usługi bezpieczeństwa aplikacji A10 pomagają zwiększyć zadowolenie klientów, zarabiać na sieciach i zwiększać przychody.

A10 Networks rozwiązania dla dostawców usług telekomunikacyjnych i internetowych

Ochrona przed atakami DDoS

Rozwiązanie Anty-DDoS (Threat Protection System – TPS) zapewnia zarówno wykrywanie, jak i łagodzenie ataków DDoS. Dostępny na dedykowanym sprzęcie lub w chmurze oferuje także szerokie możliwości wdrażania w centrach danych klienta, po stronie operatora telekomunikacyjnego lub w połączeniu z nim, co otwiera kolejne opcje dla dostawców usług.

A10 Thunder 14045 TPS

Tłumaczenie i zarządzanie IPV4 i IPV6

Rozwiązanie Carrier Grade NAT (CGN) pomaga dostawcom usług internetowych i operatorom telekomunikacyjnym w rozszerzeniu sieci IPv4 przy przejściu na standardy IPv6.  A10 oraz NAT44, NAT64 / DNS64, 464XLAT, DS-Lite i inne mogą w razie potrzeby pracować jednocześnie.    

Oprócz najlepszego na rynku stosunku ceny do wydajności i zaawansowanych scenariuszy IPv4/IPv6, rozwiązania A10 obsługują również najnowsze koncepcje SDN/NFV, w tym sieci 5G.