Szybsze, zrównoważone i bezpieczne centra danych, chmury, sieci i aplikacje dla instytucji finansowych

Pomagamy instytucjom finansowym (bankowym i pozabankowym) oraz firmom ubezpieczeniowym chronić swoje sieci i urządzenia mobilne oraz zapewniać dostępność ich usług internetowych i aplikacji.

Wysoka dostępność aplikacji internetowych i chmurowych

A10 Networks umożliwia instytucjom finansowym i dużym przedsiębiorstwom analizowanie aplikacji, usług i mikroserwisów działających w hybrydowych środowiskach równoważenia obciążenia (sprzęt, instancje maszyn wirtualnych, kontenery) poprzez zarządzanie aplikacjami (APM).

Application delivery controller (ADC) i system ochrony aplikacji (WAF) pomagają w budowaniu i skalowaniu infrastruktury o niskim opóźnieniu dla transakcji o wysokiej wartości i transakcjach o wysokiej częstotliwości (HFT), zachowując jednocześnie szybkość, bezpieczeństwo i odporność na ataki zarówno aplikacji jak i DDoS.

A10 Networks rozwiązania dla instytucji finansowych i bankowych

Rozwiązania sieciowe wspierające Kubernetes

Mikrousługi ułatwiają dostarczanie aplikacji firmom i instytucjom finansowym dzięki DevOps i środowiskom hybrydowym lub multichmurowym.

A10 Lightning ADC dla środowisk natywnej chmury w pełni obsługuje procesy DevOps (CI/CD) w wewnętrznym rozwoju oprogramowania. Integracja z Kubernetes jest bardzo prosta dzięki Ingress Controller. Zarządzanie rozwiązaniami, w tym analizą aplikacji, zapewnia A10 Harmony Controller.