Výroční konference e-government 20:10 se v roce 2018 uskutečnila tradičně na zámku Mikulov. Zástupci státní správy se zde ve dnech 4.- 5.  9. 2018 sešli, aby opět diskutovali o úrovni elektronizace veřejné správy v ČR, hodnotili realizované projekty a za podpory IT výrobců a integrátorů hledali cestu dalšího vývoje.

S vítěznou kombinací A10 a Asseco vyhrával každý

A10 Networks jako zlatý partner konference připravil spolu se svým největším lokálním partnerem, společností Asseco Central Europe, nezvyklý stánek v podobě blackjackového stolu, u kterého si účastníci mohli prohlédnout živé demo prostředí A10, ale také se odreagovat a zkusit štěstí v kartách. A10 je totiž v blackjacku nejsilnější výherní kombinace, takže s prázdnou skutečně neodešel od našeho stolu nikdo.

V rámci odpoledního blogu vystoupil Jan Mazal z VPGC – lokálního distributora A10 – s případovou studií migrace z load balancerů Cisco ACE na ADC A10 Networks Thunder a prezentoval také další možnosti jeho nasazení (zejména integraci s Cisco ACI, WAF nebo A10 Lightning pro kontejnery a cloud).

Digitální verzi letošního 3. vydání magazínu Egovernment, který tematicky pokrývá zářijovou konferenci naleznete zde.